Thomas Henry Tonic water 0,2l

Akcia
Značka: Thomas Henry
€1,39 –14 %
Thomas Henry Tonic
€1,39 –14 % €1,19 €1,03 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Tonik Thomas Henry má vysoký obsah chininu, ktorý vytvára typickú horkú chuť toniku, tento tonik je ďalej doplnený o kvetinovú vôňu  s citrusami, práve vďaka tejto kombinácii je Thomas Henry unikátnym zážitkom pre Vaše chuťové bunky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tonik Thomas Henry má vysoký obsah chininu, ktorý vytvára typickú horkú chuť toniku, tento tonik je ďalej doplnený o kvetinovú vôňu  s citrusami, práve vďaka tejto kombinácii je Thomas Henry unikátnym zážitkom pre Vaše chuťové bunky. Je jedno, ktorý je Váš obľúbený Gin, Thomas Henry tonik spolu s Vašim obľúbeným ginem, vytvorí nevšedný Gin a Tonik.

Viete prečo je tonik tak populárnym nealkoholickým nuápojom? V britských tropických kolóniách boli veľmi nepríjemným problémom komári, ktorí prenášali maláriu. Práve chinin, ktorý je hlavnou ingredienciou v toniku sa javil ako veľmi účinný liek proti malárií a získal tak nevšetnú obľubu. Odtiaľ bol už len kúsok k slavnému ginu s tonikom. 

Chcete skúsiť niečo nového? Čo tak Port & Tonic.   

portske-a-thomas-henry-tonik

Vložte do pohára niekoľko väčších kociek ľadu. Zalejte 60 ml bieleho portského vína a zamiešajte. Potom dolejte tonikom Thomas Henry a opäť zamiešajte. Môžete dozdobiť kôrou z pomaranča. Na zdravie!  

 

Dodatočné parametre

Kategória: Limonády
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Objem: 0,2l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: