Pukance špaldové 130 g BIO PROBIO

€1,99 €1,73 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Špalda je jedna z najstarších pôvodných obilovín. Obsahuje viac bielkovín , minerálnych láto, vitamínov skupiny B a ich vláknina je lepšie a ľahšie straviteľná. Špaldové pukance pridávajte do rôznych pokrmov k ich obohateniu - pridajte ich do rannej kaše, do jogurtov,  müsli apod.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špalda je jedna z najstarších pôvodných obilovín. Má podobné zloženie ako klasická pšenica, ale v porovnaní s ňou je nutrične bohatšia. Obsahuje viac bielkovín , minerálnych láto, vitamínov skupiny B a ich vláknina je lepšie a ľahšie straviteľná. Špaldové pukance pridávajte do rôznych pokrmov k ich obohateniu - pridajte ich do rannej kaše, do jogurtov,  müsli apod.    

Firma Probio ssa venuje spracovaniu špaldy od roku 1992 a má celú radu špaldových výrobkov od múky, špaldota, vločky až po krupicu. Ich technológia umožňuje odoberať špaldu takmer priamo z poľa a zrno spracováva od jeho počiatku - čistenie , sušenie mletie, balenie. Sušenie prebieha šetrne teplým vzduchom a konečný produkt si tak zachováva svoje živiny.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Popcorn, pukance
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: