Špaldová múka polohrubá BIO 1 KS (4 kg)

€12,70 €11,04 bez DPH
do týdne

Biela biomúka na sviatočné pečenie. Pre bežné pečenie doporučujeme používať PROBIO múku chlebovú a celozrnnú, ktoré obsahujú veľa vlákniny. Špaldová múka polohrubá je vhodná k príprave liatych ciest, na bábovky, perníky, mokovníky a bublaniny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Biela biomúka na sviatočné pečenie. Pre bežné pečenie doporučujeme používať PROBIO múku chlebovú a celozrnnú, ktoré obsahujú veľa vlákniny. Špaldová múka polohrubá je vhodná k príprave liatych ciest, na bábovky, perníky, mokovníky a bublaniny. Je vhodnu na trené a šľahané cestá.

Špalda je jedna z najstarších pôvodných obilnín. Má podobné zloženie ako klasická pšenica, ale v porovnaní s ňou je nutrične bohatšia. Obsahuje viac bielkovín, minerálnych látok, vitamínu skupiny B a jej vláknina je lepšie a ľahšie straviteľná.

Technológia umožňuje zbierať špaldu priamo z poľa a zrno sa spracováva od jeho počiatku - čistenie, sušenie, mletie, balenie. Suší sa šetrne teplým vzduchom a konečný produkt si tak zachováva svoje živiny. Múka sa nemelie do zásoby a preto je vždy čerstvá a voňavá. Špalda pochádza z ekopolí, keď sa pestuje tak len šetrne s ohľadom na pôdu, vodu, vtáky, hmyz .... 

Nákupom tohto produktu chránite našu prírodu i svoje zdravie.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Múka
Hmotnosť: 4.05 kg
Priemerné výživové hodnoty v 100 g::
energetická hodnota: 1447 kJ / 341 kcal
tuky (g): 1,1
z toho nasytené mastné kyseliny (g): 0,18
sacharidy (g): 69,7
cukry (g): 0,7
vláknina (g): 4,2
bielkoviny (g): 11
soľ (g): 0
zloženie: 100 % špaldová múka polohrubá BIO
skladovanie: Skladujte pri teplote max. do 25 °C a relativnej vlhkosti vzduchu max. do 75 %.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: