Café Cult Cuba Turquino 1kg zrnková káva

Značka: Café Cult
€27,49 €23,90 bez DPH
do týždňa
Možnosti doručenia

Zrnková káva Café Cult Cuba Turquino 100% Arabica. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pozor, Café Cult Cuba Turquino je ozajstnou raritou, bežne sa stáva, že je dlhšiu dobu vypredaná, preto doporučujeme s nákupem rozhodne neotáľať.

Pre Café Cult Cuba Turquino sú vyberané len najlepšie zrná zo strednej a východnej oblasti Kuby. Väčšina kávovnikov rastie na strmých svahoch v nadmorskej výške 400 až 800 metrov nad morom. Samozrejme plantáže sú vlastnene štátom, obdobne, ako to poznáme z minulosti. Veľký dôraz je kladený na výber kávy, ktorá bela pěstovaná bez umelých hnojív. Káva je jedným z hlavných vývozných artiklov na Kube, vďaka tomu je jej pestovaniu venovná značná pozorosť, Kubánci si veľmi hýčkajú svoje „čierne zlato“, buďme radi, pretože takto vzniká jedinečná káva.

Café Cult Turquino je výberom najlepšej kávy z Kuby. Káva je perfektne vybalancovaná s plným aroma a až s neuveřiteľne dlhým záverem. Je pestovaná v nižších nadmorských výškach, vďaka čomu má o nieco menšiu kyselinku než klasická káva z južnej Ameriky. Bohatá a originálna káva pre ozajstných znalcov. Buket a chuť kávy trošku pripomína klasickú kubánsku cigaru. Farbaa zŕn je taktiež unikátna, niečo medzi jemne až tmavo hnedou farbou. Café Cult Cuba Turquino je často pripodobňovaná s úrovňou Blue Mountain z Jamajky a Kona z ostrova Havaj, avšak za ďaleko priaznivejšiu cenu.
Sila kávy: 1,5/5

Zloženie: 100% Arabica

Dodatočné parametre

Kategória: Káva
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: