Raž na klíčenie100 g BIO PROBIO

€0,99 €0,86 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Vypestujte si doma zdravé rastlinné klíčky v BIO kvalite bez pesticidov. Získate tým tie najčerstvejšie vitamíny. V suchých zrnách a semenách sa skvýva zásoba minerálnych látok, stopových prvkov, bielkovín, vitamínov a enzymov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vypestujte si doma zdravé rastlinné klíčky v BIO kvalite bez pesticidov. Získate tým tie najčerstvejšie vitamíny. V suchých zrnách a semenách sa skvýva zásoba minerálnych látok, stopových prvkov, bielkovín, vitamínov a enzymov. Pri klíčení sú tieto látky aktivované a dochádzak nárastu ich obsahu. Zdravé klíčky Vám tak prinášajú prospešné látky, akými sú železo, horčík, vitamín A, vitamíny skupiny B, bielkoviny, vitamín C a E a ďalší. V prípade, že kličíte strukoviny, je obsah bielkovin dokonca zrovnateľný s ich obsahom v mäse. 

Postup klíčenia: V miske semienka či zrna cez noc namočíme, potom umiestime na čistú misku tak, aby mala dostatok priestoru. Dvakrát denne preplachujeme a klíčky zbierame po 3-8 dňoch vrátane korienkov. 

Dodatočné parametre

Kategória: Jedlo a nápoje
Hmotnosť: 0.15 kg
Alergenů: CELER;LEPEK;SEZAMOVÁ SEMENA (SEZAM);SKOŘÁPKOVÉ PLODY
složení: <P>100 % čočka BIO</P>
skladování: <P>Skladujte při teplotě do 20 °C a relativní vlhkosti vzduchu 70 %. Chraňte před přímým slunečním zářením.</P>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: