Pšenica červená na klíčenie 100 g BIO PROBIO

€1,09 €0,95 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Vypestujte si doma zdravé rastlinné klíčky v BIO kvalite bez pesticídov. Získate tým tie najčerstvejši vitamíny. V suchých zrnách a semenách sa skrýva zásoba minerálnych látok, stopových prvkov, bielkovín, vitamínov a enzymov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vypestujte si doma zdravé rastlinné klíčky v BIO kvalite bez pesticídov. Získate tým tie najčerstvejši vitamíny. V suchých zrnách a semenách sa skrýva zásoba minerálnych látok, stopových prvkov, bielkovín, vitamínov a enzymov. Pri klíčení sú tieto látky aktivované a dochádza k nárastu ich obsahu. Zdravé klíčky Vám tak prinášajú prospešné látky, akými sú železo, horčík, vitamín A, vitamíny skupiny B, bielkoviny, vitamín C a E a ďalšie. V prípade, že klíčite strukoviny, je obsah bielkovín dokonca zrovnateľný s ich obsahom v mäse. 

Postup klíčenia: V miske semienka či zrna cez noc namočte, potom ich umiestnite na čistú misku tak, aby mala dostatok priestoru. Dvakrát denne preplachujte a klíčky zbierajte po 3-8 dňoch vrátane korienkov. 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Jedlo a nápoje
Hmotnosť: 0.15 kg
Alergenů: CELER;LEPEK;SEZAMOVÁ SEMENA (SEZAM);SKOŘÁPKOVÉ PLODY
složení: <P>100 % červená pšenice BIO</P>
skladování: <P>Skladujte při teplotě do 20 °C a relativní vlhkosti vzduchu 70 %. Chraňte před přímým slunečním zářením.</P>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: