Hrach na klíčenie 100 g BIO PROBIO

€1 €0,87 bez DPH
Skladom

Vypestujte si doma zdravé rastlinné klíčky v BIO kvalite bez pesticidov. Získáte tým tie nejčerstvejšie vitaminy. V suchých zrnách a semenách sa skrýva zásoba minerálnych látok, stopových prvkov, bielkovín, vitamínov a enzymov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vypestujte si doma zdravé rastlinné klíčky v BIO kvalite bez pesticidov. Získáte tým tie nejčerstvejšie vitaminy. V suchých zrnách a semenách sa skrýva zásoba minerálnych látok, stopových prvkov, bielkovín, vitamínov a enzymov. Pri klíčení sú tieto látky aktivoané a dochádza k nárastu ich obsahu. Zdravé klíčky Vám tak prinášajú prospešné látky, akými sú železo, horčík, vitamín A, vitamíny skupiny B, bielkoviny, vitamín Ca E a ďalšie. V prípade, že klíčite strukoviny, je obsah bielkovín dokonca zrovnateľný s ich obsahom v mäse. 

Postup klíčenia: V miske semienka či zrna cez noc namočíte, potom ich umiestnite na čistú misku tak, aby mala dostatok priestoru. Dvakrát denne preplachujete a klíčky zbierate po 3-8 dňoch vrátane korienkov. 

Dodatočné parametre

Kategória: Jedlo a nápoje
Hmotnosť: 0.1 kg
Alergenů: CELER;LEPEK;SEZAMOVÁ SEMENA (SEZAM);SKOŘÁPKOVÉ PLODY
composition: <P>100 %&nbsp;hrách BIO</P>
storage: <P>Skladujte při teplotě do 20 °C a relativní vlhkosti vzduchu 70 %. Chraňte před přímým slunečním zářením.</P>
onStock: A

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: